Preloader image
Bize Ulaşın
Eski büyükdere cad. Maslak iş merkezi no:37 kat:3, PK:34398 Sarıyer İstanbul
info@p-ux.net
Tel: +90 212 211 32 00
Geri
UI/UX

Nucal Web Application Platform

P-UX tarafından geliştirilen Nucal Web Application Platform, kullanıcılarına bir no-code çözüm sunarak web uygulamalarını oluşturma imkanı sağlar. Bu platform, kullanıcılara projeleri için önceden tasarlanmış şablonları seçme ve bunları kendi ihtiyaçlarına göre özelleştirme yeteneği verir.

Kullanıcı dostu UX ve UI tasarımının yanı sıra, platform ayrıca e-ticaret işlemlerini başlatma yeteneğine sahiptir. Bu, RESTful API’ler aracılığıyla gerçekleştirilir ve kullanıcılara online satış yapabilme ve gelirlerini artırabilme fırsatı sağlar.

Nucal’ın analitik özellikleri, tüm kullanıcı etkinliklerinin aynı panelden görüntülenmesine olanak tanır. Bu özellik, JavaScript tabanlı bir izleme kodu aracılığıyla çalışır ve kullanıcıların site ziyaretçileri hakkında değerli bilgiler edinmelerini sağlar.

Platformun içerik yönetimi özelliği ise CMS (Content Management System) ile entegredir. Kullanıcılar bu sayede içeriklerini panel üzerinden yönetebilir ve düzenleyebilirler – HTML/CSS bilgisine gerek duymadan.

P-UX olarak amacımız, teknolojiyi en etkili şekilde kullanarak müşterilerimize değer katmak ve onların iş hedeflerine ulaşmalarını kolaylaştırmaktır. Nucal Web Application Platform’un geliştirilmesi sırasında da bu amacımızı sürdürdük ve kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt verecek bir çözüm oluşturduk. Bu projenin sonucunda ortaya çıkan ürün, hem işlevsel hem de estetik açıdan beklentileri aşan bir platformdur.

  • Client

    Nucal