Preloader image
Bize Ulaşın
Eski büyükdere cad. Maslak iş merkezi no:37 kat:3, PK:34398 Sarıyer İstanbul
info@p-ux.net
Tel: +90 212 211 32 00
Geri
UI/UX

Assessment Systems Meta Round Table

Assessment Systems Meta Round Table, insan kaynakları alanında kullanıcıların adaptasyonunu artırmak ve süreç boyunca eğlenceli bir deneyim yaşamalarını sağlamak için tasarlanmış yenilikçi bir projedir. Bu proje, Round Table sürecini metaverse dünyası ile birleştirerek, İK profesyonellerine ve iş arayanlara gelecekteki online toplantılar için benzersiz bir platform sunar.

Projenin temel özelliği, kullanıcıların kişiliklerini belirlemek için çeşitli soru ve cevap seçenekleri sunmasıdır. Bu bilgiler doğrultusunda, her bir kullanıcıya belirli bir karakter atanır. Kullanıcılar, atanan bu karakterlerin kıyafet ve aksesuarlarını kişiselleştirebilir ve düzenleyebilir.

Ayrıca, gerçek bir toplantı ortamını simüle etmek için detaylı bir case study sağlanır. Bu özellik, kullanıcıların sistemle daha iyi entegre olmasını ve adaptasyon sürecini hızlandırmasını sağlar. Bu sayede, kullanıcıların deneyimi daha etkileşimli ve kişiselleştirilmiş hale gelir.

UX/UI tasarımı, karakter çizimi ve yazılım geliştirme alanlarında titizlikle geliştirilen bu proje, İK profesyonellerine ve iş arayanlara Round Table sürecinde benzersiz ve yenilikçi bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır. Assessment Systems Meta Round Table, teknoloji ve yaratıcılığın buluştuğu bir noktada, İK süreçlerine yeni bir boyut kazandırır.

  • Client

    Assessment Systems