Preloader image
Bize Ulaşın
Eski büyükdere cad. Maslak iş merkezi no:37 kat:3, PK:34398 Sarıyer İstanbul
info@p-ux.net
Tel: +90 212 211 32 00
Geri
UI/UX

Koç Healthcare

Koç Healthcare sistemi Koç Üniversitesi Hastanesi için yeniden tasarlanan mobil uygulama ve hasta portalıdır. Bu yenilikçi platform, sağlık alanında kullanıcı deneyimi (UX/UI) ile sağlık hizmetlerini baştan sona yeniden şekillendiriyor.

“Koç Healthcare” uygulaması ve portalı, hastaların kişisel sağlık kayıtlarına online ve hızlı bir şekilde ulaşmalarını, online doktor görüşmeleri gerçekleştirmelerini, acil durumlar için hızlı arama butonuna erişimini sağlar ve giyilebilir teknoloji ürünlerini sisteme bağlama özelliğiyle sağlık bilgilerini gerçek zamanlı olarak takip edebilme imkanı sunar.

Hastalar, Koç Üniversitesi Hastanesi, Amerikan Hastanesi, MedAmerikan Tıp Merkezi ve Bodrum Amerikan Hastanesi’nde gerçekleştirilen tıbbi işlemlerle ilgili laboratuvar sonuçları, patoloji raporları, radyoloji görüntü ve raporlarına kolaylıkla ulaşabilirler. Ayrıca, raporları görüntüleme, tıbbi arşivlere erişim, randevu alma, hastane ziyaretlerini değerlendirme ve kullanılan ilaçları takip etme özellikleriyle sağlık süreçlerini daha etkin yönetebilirler.

Tüm bu özellikler, hastaların hayatını kolaylaştırırken, sağlık süreçlerini daha etkin, konforlu ve sorunsuz bir şekilde yönetmelerini sağlamaktadır.

Task

Koç Healthcare" mobil uygulaması ve hasta portalının ana amacı, hastaların kişisel sağlık bilgilerine hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde erişebilmelerini sağlamaktır. Bu platform, kullanıcıların sağlık süreçlerini daha etkin ve sorunsuz bir şekilde yönetmelerine yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır

  • Strategy

    UX Strategy

  • Design

    UI/UX Design

  • Client

    Koç Üniversitesi Hastanesi